Vizyon-Misyon

 

MİSYONUMUZ

Kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde, yurt dışında ve yurt içinde yaşattığımız ve tamamladığımız projelerimizle onur ve gurur duyarak dünya genelinde sayısız projelere imza atmak Dünya genelinde sayısız projelere hayat vermek en önemli prensiblerimizden biridir. Her geçen gün büyüyen ve kendini geliştiren ekibimizle güven inşa etmeyi kendimize ilke edindik. Cami estetiği ve dış görünüş bakımından en göze hoş ve sağlam mimari tasarımları yaparak asıl hedeflerimizden bazılarıdır. 

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.Cami inşaatı ve Cami kurşun kaplama alanlarında kaliteden ve estetikten ödün vermeden kuşulsuz memnuniyet sağlamak ve tüm hava şartları her ne olursa olsun dayanıklı kaliteli ve garantili ibadethaneler inşa etmektir. 

Şimşek Yapı İnş. LTD.ŞTİ.olarak sizlere alanında profesyonel ekibimizle dünyanın her yerinde tarihi türbe, şadırvan, çeşme, medrese ve cami bakım ve onarım alanında hizmet veriyoruz.Kurulduğu günden bu yana inşaat Sektörünün dinamiklerini belirleyen ve Cami İnşaatı alanında Sektöre Yön Veren Konuma Gelmemizin Gururunu Yaşıyoruz.Sektörel gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek, müşterilerimize dünya standartlarında kaliteli hizmet vermek, kurumsal gelişmeyi sağlamak amacıyla Şimşek Kubbe Kaplama’nın istikrarlı büyümesi ve alanında sunacağı hizmet anlayışında “kalite”yi kılavuz edinmek ve kalite düzeyini gelişen teknoloji doğrultusunda arttırmaktır. Minare ve Kubbe yapımında Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, etkin ve hızlı bir biçimde her zaman en iyi hizmeti sunmaktır.

Designed By Süleyman Yoncalık