Hakkımızda

 

Şimşek Yapı İnşaat LTD. ŞTİ. olarak yurt dışı ve yurt içinde, Cami bakım ve onarımın yanı sıra cami projelerimizi tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren ekibimizle kaplama, inşaat, dekorasyon olmak üzere her alanda ibadethanelerimize dair tüm hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Cami kubbe kaplama, cami kurşun kaplama ve cami mimari ve estetik dekorasyon olmak üzere tüm hizmet çeşitliliklerin de 14 yıldır hizmet vermekteyiz.Şimşek kurşun kaplama hizmetimizin yanı sıra tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatlarla maximum hizmeti hem misyonumuz olarak belirledik, hemde ümmetimize en uygun ibadethanelerimizi yapmanın gurur ve onurunu yaşamaktayız.

Kalıcı değerler üretmenin yanı sıra kalite ve işçiliğin önem ve değerini tüm projelerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktayız. Kaplama hizmetlerimizde kullandığımız tüm malzeme ve hammadde 1. sınıf kalitenin değerlerini yansıtmaktadır. Cami inşaatı ve kaplama hizmetlerimizde bir çok referansımız eşliğinde Türkiye'nin üretim ve işçilik gücünü yurt dışında yapmış olduğumuz 149 cami kaplama hizmeti, 26 Cami inşaatıyla ortadoğu ve balkanlarda birçok mimari projeye imza atmaktayız. 

Şimşek Yapı LTD. ŞTİ. olarak cami kurşun kaplama, cami kubbe kaplama ve cami alüminyum kaplama hizmetlerinizde hem ham madde hemde işçilik konusunda deneyimli ekibimizin kalitesiyle ibadethanelerimizin inşaatında yanınızdayız.

Designed By Süleyman Yoncalık