Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Ankara Güzel Yazı , Hacı Ün Camii
  • Proje Kategori: Cami Kaplama Çalışmaları
  • Ekleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 18:18

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Cami Kubbe bakır kaplama alanında Şimşek İnşaat Yapı Dekorasyon olarak alanında Türkiye'de 400'e yakın referans ve yurt dışında 110 camimize bakır kaplama hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bakır kaplama osmanlı mimarisinden bu yana ibadethanelerimizin hem uzun yıllar sağlamlığını ve dayanıklılığını sağladığı gibi, görsel ve estetik açıdan'da şadırvan bakır kaplama veya kubbe bakır kaplama alanlarında daima camilerimize estetik ve işlevsellik açısından çok büyük kazanımlar elde etmiştir.

Alüminyum kubbe kaplamaların yanı sıra Cami Kubbe Bakır kaplamalar işçilik bakımından zor çalışma şartları altında uygulanmaktadır. Bunun sebebi sert bakır kaplamanın eğimlerinin  alüminyuma göre daha sağlam olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden alüminyum kubbe kaplama işlemlerine kıyasla daha pahalı ve işçiliği daha fazladır. Bunun yanı sıra şık bir görünüm kazandırmak veya sağlamlık bakımından genellikle bakır kaplama çeşitleri tercih edilmekte, yaklaşık 40-70 yıllık (normal doğa şartları göz önüne alındığında) dayanıklılık ve sağlamlık bakımından sizlere sıkıntı çıkartmayacaktır.

Dünya'da ibadethanelerimizin ve dinimizin sembolü olan kubbe ve minarelerimizde insanlara ilk göze çarpan alanlarda Bakır Kaplama türü en iyi ve rağbet olanıdır. Genellikle alışılmış mimari ve köylerimizde gördüğümüz bu kaplama türü içerisinde yaptığımız çalışmalarımızda 400/250 olarak bakır kaplama hizmeti rağbet görmektedir.

Kubbe Bakır Kaplamanın Yararları ve Fiyatları

14 yıldır hizmet verdiğimiz kaplama sektöründe edindiğimiz tecrübelerimize istinaden, araştırmalarımızın da desteklediği bakır kaplamaların 40-70 yıl düzenli bir işçilik ile yapıldığı takdirde zorlu hava şartları da dahil olmak üzere (doğal afetler haricinde) daha sağlam ve dayanıklı bir hal almaktadır. Kubbe bakır kaplama özel işçilik ve sağlam teknoloji ile kolayca uygulama alanlarında kullanılabilir, yağmur, kar ve zorlu kış şartlarına dirençli ve her bölgede kolayca uygulanabilir özel malzemelerden oluşmaktadır.

Kubbe bakır kaplama işlemlerinizi en uygun fiyatlar ve yenilikçi ekibimizle daima işlevsel ve sağlam ibadethaneler oluşturmak, uzunca yıllar sizlere rahatlık ve sıkıntı çıkarmayacak tüm projelerinizde yanınızdayız. Modern ve mimari olarak tüm projelerinizde ekibimizle iletişim kurabilir, ücretsiz saha analiz uzmanlarımızla yerinde ve uygulama alanında ücretsiz fiyat çözümleri sunabiliriz.


Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Designed By Süleyman Yoncalık