Hastane Kurşun Kaplama

 

Hastane kurşun kaplama hizmetimizin yanı sıra Hastane Röntgen odalarının kurşun kaplama hizmetinide vermekteyiz. 14 yıllık birikim ve alanında uzman kadromuzla hastanelerimiz için sızdırmazlık onaylı proje bazlı levha kaplamalarımızla, cihazlarımızın oran ve ölçek bazına uygun olarak röntgen odalarının kurşun kaplama hizmetini tamamlamaktayız. 

Kurşunlu kapılar, pencereler, pervaz imalat ve ihracatlarının yanı sıra duvarlarımıza özgün tüm kurşun işlemlerinizi sorunsuzca yürütmekteyiz. 10 milimetre kalınlığında kurşun işleme teknolojimizle, Hastane kurşun kapısı, hastane camları, özel üretim kurşun önlükler ve mimari tasarım uygulanırken ve inşaat aşamasında kurşun, tuğla hizmetlerimizle yaklaşık Türkiye'de 28, Yurt dışında 10 adet hastanemizin röntgen odasını kurşun kaplama hizmetini projelendirerek sızdırmazlık garantili projeleri, zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. 

Hastane Kurşun Kaplama

Proje bazlı ihalelerinizde dilerseniz mevcut ihaleye uygun proje yönetimi dilersenizde cihazlarınıza uygun hastane kurşun kaplama hizmetini akustik ve radyoaktif mühendislerimizle proje yönetim desteği sunuyor, sağlıklı nesillerimiz için yıllar sonra bile sızdırmazlık garantili anahtar teslim projelerinizi minimum fiyatlarla sunuyoruz.  Xray ışınlarının yaratmış olduğu tahribatlara maximum tepkime ve emme gücünü kullanıp sağlığa zararlı ışınların kullanılmasında maximum performans sağlar. Şimşek Yapı İnşaat olarak özel geliştirdiğimiz arge mühendislerimizin uzun yıllar araştırmaları sayesinde, zararlı radyoaktif ışınları emen ve çalışan personele yansıtmayan özel geliştirdiğimiz katmanlarımız ve giysi odaklı kullanıcı uyumu içerisinde diğer malzeme çeşitliliğimizide yanında sunmaktayız.

Röntgen Odası Kurşun Kaplama Fiyatları

Projenizin gün ve teslim tarihi baz alınmadan belirlenen ve kaplanacak kurşun kaplamanın kalınlığına göre belirlenen fiyatlar genellikle gözle büyütülecek ölçüde pahalı değildir.  Kanunen zorunluluk getirilen röntgen odası kurşun kaplama fiyatları,  xray ışınları yayan makinaların bulunduğu tüm mekanlarda zorunludur. Genellikle kurşun kaplama fiyatının belirlenmesinde yapı esnasında kullanılan bölmelerin genişliğide kurşun levha kalınlığında büyük öneme sahiptir. Röntgen odası kurşun  kaplama hizmetimizde yalıtım, levha, pencere ve giysi alanında sizleri xray ışınlarından koruyacak tüm kaplama hizmetlerinde radyoaktif mühendislerimiz ve alanında uzman kaplama ustalarımızla 14 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Tüm projelerinizde sızdırmazlık garantili ve sertifika onaylı kaplama hizmetlerimize BURADAN ulaşabilir, projenizde röntgen odası kurşun kaplama hizmeti almak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Designed By Süleyman Yoncalık