Cami Kurşun Kaplama

 

Cami kurşun kaplama hizmetimizi 14 yıldır işinde uzman ekibimizle kaliteden ve işçiliğimizden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz. Osmanlıdan bugüne kadar gelen şadırvan kurşun kaplama, türbe üstü kurşun kaplama, cami kurşun kaplama gibi tüm ibadethanelerimizin yanı sıra medrese, kapı, cami minare kurşun kaplama hizmetlerinde bir çok projeye imza atmanın gururunu yaşamaktayız.  


Türkiye genelinde 380, yurt dışında 54 cami kurşun kaplama hizmetini ve tamir bakımını Şimşek Yapı İnşaat olarak güvenle ve başarı ile tamamladık. Şadırvanlarımızda ve Camilerimizde kurşun kaplamanın yaygın olarak kullanılmasında en büyük etken dayanıklılık ve uzun ömürlü olması kullanım alanlarını genişletmektedir. Kurşun kaplama kaliteli bir yapıya sahip olduğu için kurşun levhalar ortalama 100 yıl ömrü sahiptir.

Osmanlı'dan günümüze kadar gelen kurşun kaplama sistemleri bir çok alanda cami inşaat ustaları ve kurşun kaplama ustalarının mesleği haline gelmiştir. Daha önceleri sade motifler kullanılan ve belirli renk tonlarında yaygınlaşan bu sektör, kurşun levhaların oval ve kolay işlenebilir bir hale gelmesi, lazerli kesim ve teknoloji üstünlüğünün yaygınlaşması ile motifli ve kurşun kaplama çeşitlerinde bir çok seçenek olarak kullanım alanlarında yaygınlaşmıştır.

Kurşun Kaplama Fiyatları

Kurşun kaplama fiyatları kullanım alanlarının genişliği ve hammadde oranının kullanım büyüklüğüne göre artmakta işçilik kalitesi ve uygulama şekilleri açısından farklılık göstermektedir. Diğer kaplama türlerinin yanı sıra lazerli kesim ve kurşun levhaların kullanım alanlarında kolayca uygulanabilmesi, ince ve hafif olması sayesinde diğer kaplama türlerine göre daha uygun fiyatlar göstermektedir. Kalite ve uzun ömürlülük ölçümüne göre daha ekonomiktir.

Projeleriniz için Şimşek Yapı İnşaat LTD. ŞTİ. Olarak teknolojik gücümüz ve sektörel bilgi analizi konusunda ücretsiz fiyat teklifi sunuyor, sizlere bayi ağımızın genişliği sayesinde en ekonomik fiyatları teklif etmeyi garanti ediyoruz.

Mimari estetiğinize uygun olarak en görsel mimariyi yansıtan ibadethanelerimiz için Cami kurşun kaplama hizmetimizde sanat eseri olan geleceğimiz için en uygun fiyatlarla Cami Kurşun kaplama hizmetimizde odak noktamızda kaliteli projeler üretiyoruz. Cami Kurşun kaplama hizmeti ve külliye, medrese ve minarelerimizin kurşun kaplama hizmetini 14 yıllık deneyimimizle yapmaya hazırız.  

Designed By Süleyman Yoncalık