Cami Kubbe Kaplama

 

Cami kubbe kaplama Osmanlı devletinden bu güne aynı mimari estetik ve güzellikte, daha derin ve güzel motiflerle şekil almaya başlamış, daha sağlam ve göze hoş camilerimizin oluşmasına olanak sağlayarak gösteri ve nizama uygun yapılan Cami Kubbe kaplama hizmeti ibadethanelerimizin bütünlüğünü sağlamıştır. 

Ana mekanlarda (ibadethanelerin dış cephelerinde ) sıkça kullanılan kubbe kaplama  çeşitleri de geometrik, köşeli veya kürevi biçimlerde kullanılarak mimari eserin en göze hoş şeklini almasını sağlamıştır. İbadethanelerin gösterişinden ziyade kubbe kaplama işleminin sağlam işçiliği baz alınarak meydana gelebilecek en zorlu şartlarda bile, kırılmalara ve çökmelere karşı tüm ağırlığı eşit olarak toprağa aktarması en önemli faydalarından biridir. 

Cami kubbe kaplama alanında Yurt içinde 280, Yurt dışında yaklaşık 63 ibadethanemizi, yılların vermiş olduğu tecrübe ve azmimizle tamamladık. Kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi ve işçiliğini baz aldığımızda, ekibimizin yapmış olduğu kubbe kaplama işlemlerinde normal hava şartlarına göre 30 yıl garanti kalitesi veriyoruz.  Çünkü biz çalışma prensibi ve ekimize güveniyoruz. Sektörde öncü olmanın yanı sıra bu sektöre yardımcı olmak adına üretim merkezlerimizde malzeme tedariği de sağlamaktayız. 

CAMİ KUBBE KAPLAMA FİYATLARI
Cami Kubbe kaplama fiyatları sarf malzeme fiyatları ve işçiliğin zor veya kolay olma oranına göre değişiklik göstermekte, ham maddenin dolar kurundaki durumu da göze alınarak fiyatlar artmakta veya azalmaktadır. Önemli olan Cami kubbe kaplama alanında kurşun kaplama, kubbe kaplama, kubbe alüminyum kaplama alanında farklılık gösterse de genel manada fiyatlar standart belirlenmektedir. Burada fiyatların farklılığı teknolojik üstünlük veya alım gücü, işçilik kalitesi cami kubbe kaplama fiyatları nın en önemli faktörlerindendir. 

Projeye ve taslağa en uygun ve ekonomik fiyatlarla Cami Kubbe Kaplama işlemlerinizi inovatif ekibimiz ve teknolojik üstünlüğümüzle daima hızlı ve en düzgün garantili işçiliğimizle 14 yıldır durmadan çalışmakta, Cami Kaplama işlemlerinizin tümüne en uygun fiyatlarla cevap verebilmekteyiz.

Designed By Süleyman Yoncalık