Cami Alüminyum kaplama

 

Cami alüminyum kaplama veya alüminyum kubbe kaplama dayanıklılık ve estetiksel açıdan en çok kullanılan kaplamalar dandır. Konya'da kurulan ve 14  yıldır hizmet veren Şimşek Yapı İnşaat olarak mimari eserlerinize inovatif ekibimiz ve teknolojik üstünlüğümüzle her zaman ileriki yıllarda ibadethanelerimize gelebilecek zorlu hava şartlarının gerektirdiği şekilde kaliteli projeler inşaa ediyoruz. Alüminyum profillerimiz en kaliteli alaşımlarla, ölçü ve şekil itibari ile çeşitli aşamalardan geçirilerek ibadethanelerimize en uygun şekilde üretilip, uygulama alanlarında kullanılmaktadır.

Cami alüminyum kaplama alanında, uzmanlaşmış personelimiz tarafından mimari estetiği de düşünülerek monte edilmekte, Türkiye genelinde 340, yurt dışında ise 180'e yakın alüminyum kaplama hizmeti vererek sektörde öncü bir firma haline gelmiştir. Yurt dışında yapmış olduğumuz proje ve mimarimizle de Türkiye'nin üretim ve inşaat gücünü tüm dünyaya göstererek misyon ve vizyonumuzun gerektirdiği şekilde büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Cami alüminyum kaplama, şadırvan üstü alüminyum kaplama ve diğer kaplama alanlarımızda en kaliteli ham maddeyi kullanmayı ve işlemeye özen gösteriyor, cami inşaat projelerinizde maliyet ve estetiksel olarak gerekli çalışmaları yaparak, teslim, analiz ve garanti aşamaları eşliğinde projelerinizi tamamlamaktayız. Cami kubbe kaplama veya Cami alüminyum kaplama alanında 14 yıldır hizmet vermekte olduğumuz gibi Şimşek Yapı İnşaat olarak Türkiye'nin veya yurt dışında ücretsiz saha analizi yapıyor, görüşmelerimizi yüz yüze gerçekleştirmeye çalışıyoruz.


Cami Alüminyum Kaplama Fiyatları
Cami Alüminyum kaplama fiyatları genel olarak dolar kuruna ve ham madde ihtiyacına göre şekil alsada, bizler her zaman sabit kurt avantajları ve stok tutma misyonumuzla fiyatlarınızı genel manada sabit tutmaktayız. Üretim alanlarının zorluluğu ve sahadaki alanın büyüklüğüne göre genellikle metre avantaj fiyatlarıyla sizlere en uygun fiyatları ölçüm sonrası vermekteyiz.


Cami inşaatı projelerinizde en önemli önceliğimiz güven ve kaliteli mimari olarak Cami Alüminyum Kaplama işlemlerinizi en uygun fiyatlarla tamamlamaktan onur duyarız. 

Designed By Süleyman Yoncalık