Cami Kurşun Kaplama Fiyatları

 

Şimşek Yapı İnşaat  sadece cami kubbe kurşun kaplama fiyatları olarak değil bir çok alanda hizmet vermektedir.Biz işimizi özveri ve güven ile yaptığımızdan dolayı türkiye genelinde bir çok referans ve cami kubbe eserlerine sahibiz. cami kubbe kaplama da kurşun kaplama  bakır sistemleri ve titanyum gibi sıcak ve soğuğa dayanıklı bir çok malzeme ve kendini geliştiren işçilik makina ve techizatla özveri içinde değerli siz cami cemaatimizin rahatlığı için  çalışmaktayız.Şimşek kubbe sadece Türkiye sınırları içinde değil Türkiye sınırları dışında  da hizmet vermektedir. bir çok ülkeye gitmiş yurt dışında dini mabet ve eserlerimizi tamamlayıp ülkemizde işlerimize devam etmekteyiz kubbe kurşun kaplama bir iş veya ticaret maksatlı görülmemeli  yaptığmız sistem bir sanat olarak görülmeli.Şimşek kubbe cami dini ve sosyal tesislermizin sadece kubbe kaplama işleriyle değil cami nakış gibi daha sanatsal sistemlerde sunmaktadır.cami ustası tanımı yapabilecek  ve kıvama gelmiş mimar sinanlara özenmiş  ustalarımız ile cami nakış ve hat yazılarıyla da Cami kubbe kaplama olarak iç ve dış görünüş olarak siz değerli cami cemaatimize görsel şölen sunmaktadır.

Şimşek Yapı İnşaat yaklaşık 15 yıldır sizlere bu hizmeti sunmaktadır. ayrıca şimşek kubbe cami alüminyum satışı yapıp sizlere daha uygun malzeme ve fiyat seçenekleri sunmaktadır. malzeme alırken ve işçilik yaptırırken bir çok konuda ince eleyip sık dokumak gerekir özellikle cami alüminyum satışı yaparken veya alırken dikkat edilecek en önemli nokta alüminyumun fırınlanmış olup olmadığı yani cami kube kaplaması yapılacak olan  malzemenin yumuşak olması dır  bu malzeme genelde satıcı ve imalatçılar da alüminyum rulo h0 olarak geçmektedir h14 gibi alüminyum rulo lar daha sert olduğundan cami kubbesi nde ileride ki uzun yıllarda çatlama yapabilir ve sert olan h14 ve benzeri malzemeler sert olduğundan dolayı kubbe kavislerini alamayıp kırılma yapabilir buda sağlıklı yapılan bir işin görsel olarak güzel görünmesi de camilerimiz için ve bizler için görel bir şölen olması daha güzel olur. sarı cami alüminyum ve yeşil cami alüminyum u gibi rulo olan cami kubbe malzemesi nin çeşitli renk seçenekleri de mevcuttur bu malzeme araçlar üzerinde boya sistemi ile aynı olup statik sistemde yapıldığından boya atması veya kalkması gibi bir durumu söz konusu değildir. boyalı olan alüminyum düz olana göre biraz daha pahalı olup günlük fiyat bilgisi değişmektedir. alüminyum rulo fiyatları için 543 298 56 77 bire bir güncel fiyat alabilirsiniz malzememiz dolar ve borsaya endex li olduğu için fiyatlar genelde günlük verilmektedir .

 

cami kurşun fiyatları ise alümminyum gibi yine dolar ve borsaya endex li olup her an ve her saat fiyat bilgisi değişebilmektedir size bir telefon kadar yakınız arayıp güncel fiyatlarımızı alabilirsiniz cami kurşun sökümü yapılacak ie eski kurşun kg fiyatında alınabilir  veya cami kurşun u değiştirilip yenilenebilir camilerimizin yenileme gibi bir imkanı yok ise alüminyum kubbe kaplama yapılabilir.

Designed By Süleyman Yoncalık