Cami Kubbe Kaplama Fiyatları

 

Cami kubbe kaplama fiyatları genel olarak çalışma sahasının büyüklüğü ve detay çalışma alanlarının fazlalığı ile doğrudan orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Cami kubbe kaplama ustalarının çalışmış olduğu projelerde iş güvenliği esasları dikkate alınarak, cami kubbe kaplama fiyatlarını ilk etapta saha analizi  ve çalışma alanının büyüklüğünü ölçerek ne kadar ürünün gideceği ve ham madde oranlarının kalınlığına göre fiyat teklifi sunmaktadır.

Kubbe kaplama fiyatlarını genellikle ürünün ham maddesi seçildikten sonra (kubbe, kurşun, alüminyum, bakır) gibi ürünler kendi aralarında fiyat farklılıkları gösterdikleri için fiyat teklifleri alırken aklınız karışabilir, bir çok fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar ürün kullanımı belirlenmeden önce birçok fiyatla karşılaşmamızın ana sebeplerinden birisidir.  Bu yüzden çalışma alnında hangi ürünün kullanılacağına karar verilmesi gerekmektedir.

Cami alüminyum kaplama, cami bakır ve kurşun kaplama hizmetlerine kıyasla daha ekonomiktir. Kolay büküm ve el işçiliği bakımından kolay işlenebilmesi ve alanda kaç metreküp  hangi malzemeden kullanılacağının belirlenmesi, dolaylı yönden fiyat farklılıklarına sebep olmaktadır.

Cami ve Şadırvan Kubbe Kaplama da Fiyat Politikası

İşi yaptıracağınız alanın ilk başta saha analizini yaparak rüzgar, şiddetli kış, nem gibi doğal şartlarda dikkate alınarak ilk etapta hangi alanda, hangi ürünün kullanılacağına karar verilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla iş yaptıracağınız da birden çok fiyat teklifi ile karşılaşabilir, işin neresinden başlayacağınızı karıştırabilirsiniz. 

Kubbe Kaplama Yaptırılırken Dikkat Edilecek Hususlar

  1. ·         İlk etapta ölçüm ve analiz için firmalar davet edilir.
  2. ·         Hangi ürünlerin ne kadar kullanılacağı konusunda alanında uzman ustalar ile bilgi alışverişi yapılır ve doğa şartlarını da baz alarak en uygun malzemeye karar verilir.
  3. ·         Ürünlerin kullanım ölçüleri ve fiyat politikaları kararlaştırılır.
  4. ·         Firmaların Hangi alana ne kadar üründen hangi ürünü kullanacağı konusunda fiyat teklifi alınır
  5. ·         Teknik şartname oluşturularak ödeme ve firma anlaşması yapılır. 

Kurşun kaplama fiyatları ve kubbe kaplama fiyat politikamızı minimum seviyede tutarak ibadethanelerimizin tüm kaplama hizmetlerini en uygun şekilde proje bazlı teslim ederek tamamlıyor, ve zamanında teslim ediyoruz. 14 yıldır Türkiye’de 1280, Yurt Dışında 134 camimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Cami Kubbe Kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, projelerimiz ve çalışmalarımıza göz atmak için tamamlanan projelerimizi inceleyebilir, fiyat ve iş akışı bilgisi için ise proje@kursunkaplamaci.com adresimize mail gönderebilirsiniz.
Cami Kubbe Kaplama Projelerimize Gözatmak İçin Tıklayınız

Designed By Süleyman Yoncalık