Cami Kubbe Kaplama Firmaları

 

Cami kubbe kaplama firmaları genel olarak çalışma sahasının büyüklüğü ve detay çalışma alanlarının farklılığı ile doğrudan orantılı olarak değişkenlik göstermektedir.Cami kubbe kaplama ustalarının çalışmış olduğu projelerde iş güvenliği esasları dikkate alınarak, Cami kubbe kaplama fiyatlarını ilk etapta saha analizi ve çalışma alanının büyüklüğüne endeksli ne kadar ürünün gideceği ve ham madde oranlarının kalınlığına göre fiyat teklifi sunmaktadır.

Kubbe kaplama firmaları genellikle ürünün ham maddesi seçildikten sonra (kubbe,kurşun, bakır, alüminyum) gibi ürünler kendi aralarında fiyat farklılıkları gösterdikleri için fiyat teklifleri alınırken çoğu kubbe kaplama ustasının fiyatları sizlerin kafasını önemli ölçüde karıştırabilmektedir.  Bu yüzden çalışmalara başlamadan önce hangi maddenin kullanılacağına karar verilmesi gerekmektedir. Örneğin Eğer kubbe kaplama hizmeti almak istiyor ve Bakır kaplama fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız zor kış günlerinde ve uzun yıllar dayanmak üzere ürünün kalınlığının belirlenmesi ve bu kalınlıkta estetik ve mimari açıdan işlenecek veya uygulanacak alanların mutlaka düzgün işçilik ile yapılması öne çıkarılarak fiyat teklifi alınabilmektedir.

Cami alüminyum kaplama,  bakır kaplama ve kurşun kaplama hizmetlerine kıyasla daha ekonomiktir. Sebeplerinden en büyüğü ise kolay işlenmesi , ham madde oranının ucuz olması ve işçiliğin kolayca uygulanarak eğim ve büküm noktalarına, her şekilde uyum sağlayabilmesi fiyat farklılıkları ortaya çıkarmaktadır. 

Cami ve Şadırvan Kubbe Kaplama'da Fiyat Politikası

İşi yaptıracağınız alanın ilk etapta başta saha analizi yapılabilmesi, rüzgar, şiddetli kış, nem gibi doğal şartlarda dikkate alınarak ilk başta hangi alanlarda hangi ürünün kullanılacağına karar verilmesi gerekmektedir.  Cami kubbe kaplama fiyatları bundan sonra ortaya çıkmaktadır. 

Kaplama Yaptırılırken Dikkat Edilecek Hususlar

*İlk etapta ölçüm ve analiz için firmalar davet edilir.

*Ön görüşme esnasında hangi ürünün daha uygun olacağına ustalarımızın eşliğinde karar vermeniz hem maddi açıdan uzun yıllar sizleri rahat ettirecek, hemde en uygun fiyat ölçümlerinizi kendi kafanızda planlayın.

*Ürünlerin kullanım ve ölçümlerini netleştirdikten sonra seçilen ürünün hangi metre kare cinsinden alanlarda ne kadar kullanılacağına karar verildikten sonra ihale veya fiyat politikası çıkarılır.

*Firmalardan %30 kurşun %50 Alüminyum vb. şekilde sözleşmede belirtilen ölçümler eşliğinde iş planı oluşturularak, teknik şartname oluşturulur.

Kurşun kaplama fiyatları ve kubbe kaplama fiyat politikalarımızı en uygun şekilde proje bazlı teslim ederek tamamlıyor, en uygun fiyatlarla en hızlı biçimde teslim ediyoruz. 14 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde 1280 Camimizi Türkiye genelinde, 134 camimizin de tüm kaplama işlemlerini sorunsuzca tamamlıyor ve tamamlamaya da devam ediyoruz. Cami kubbe kaplama firmaları hakkında firmamız müşteri hizmetleri ve saha operasyon ekibimizden destek alabilir, mail ve telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. 

Designed By Süleyman Yoncalık