Cami Kubbe Bakır Kaplama Fiyatları

 

Cami kubbe bakır kaplama fiyatları alan genişliği ve kullanım miktarı olarak değişkenlik göstermekte, alüminyum kaplamaya kıyasla daha fazla işçilik ve daha pahalı hammadde olarak fiyat politikası diğerlerine göre bir kademe daha pahalıdır. 

Cami kubbe bakır kaplama fiyatlarının baz alınmasında en önemli faktör çalışma alanının büyüklüğüdür.  Genel olarak Türkiye'deki camilerimizde hem fiyat hemde işçiliğin ucuz olması sebebi ile Alüminyum kaplama kullanılsa da Bakır kubbe kaplama Alüminyum kaplama ya göre daha sağlamdır. Genellikle camilerimizde hem gösteriş ve mimari dekorasyon, hemde rüzgar, kar, ve dolu gibi doğa şartlarına dayanıklı düzgün işçilik yapıldığı takdirde uzun yıllar sıkıntı çıkartmamaktadır. 

Kubbe bakır kaplama fiyatlarında en dikkat edilmesi gereken özellik alanlara ve proje bazlı çalışmalarda, çalışma alanlarının simetrik olarak mimari dekorasyonuna uygunluğu, renk ve çalışma yüksekliğine dikkat edilmesi, yalıtım ve köşe bentlere tam oturması, düzgün montaj uygulamaları ikincil fiyat politikası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bakır Kaplama Yapılırken, Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

* Cami Projelerinizde ilk etapta çalışma alanının tespiti ve ürünün ne kadar kullanılacağı tespit edilir.

*-Kullanım alanlarına uygun olarak bakır kaplamanın kalınlık ölçüsü belirlenir.

* Firmalara proje noktasında teknik şartname oluşturularak iş şekli ve projede kullanılacak bakırın  kalınlık ölçüsü sözleşmenin ana omurga noktası ve iş seyrinin, akışının belirlenmesi hayati önem taşımaktadır.

*Fiyat teklifleri tüm bu operasyon ve saha ölçümleri değerlendirildikten sonra alınmalıdır. Ustaların çalışma esasları ve kulllanılacak ham maddenin kalınlığı söz konusu olduğu için birçok gelen fiyat teklifi aklınızı karıştırabilir.

Şimşek Yapı İnşaat olarak Türkiye genelinde toplam da 14 yılda 213 ibadethanemize, Yurt dışında 46 ibadethanemize en uygun Cami Kubbe Bakır Kaplama fiyatını sunarak projelerimizi tamamladık. Ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişim kurabilir, Bakır Kubbe Kaplama projelerimizi inceleyebilirsiniz. 

Designed By Süleyman Yoncalık